پیام فرستادن
تماس با ما

تماس با شخص : Paul

شماره تلفن : +86-755-83237778

WhatsApp : +8618145820075

Free call

شرکت های مشترک در ششمین کنفرانس جهانی AEO

May 13, 2024

آخرین اخبار شرکت شرکت های مشترک در ششمین کنفرانس جهانی AEO

ششمین کنفرانس جهانی AEO از 8 تا 10 مه 2024 در شنژن با موفقیت بزرگ برگزار شد.این رویداد مهم توسط سازمان جهانی گمرک (WCO) سازماندهی شده و توسط اداره کل گمرک چین و دولت مردم شهرداری شنژن برگزار شد.این رویداد با موضوع "استفاده از قدرت برنامه های AEO برای تجارت جهانی شمول و پایدار" بیش از 1200 شرکت کننده از 108 کشور را به خود جلب کرد.

6th Global AEO Conference

 

مراسم افتتاحيه توسط معاون وزير اداره کل گمرك چين (GACC) ، آقاي وانگ لينگ جون و شهردار شهر شنژن، آقاي چين ويژونگ، برگزار شد.همراه با مهمانان و نمایندگان دیگر.

6th Global AEO Conference Opening Ceremony

 

کنفرانس جهانی AEO بالاترین نشست جهانی در زمینه اپراتورهای اقتصادی مجاز (AEO) است و بزرگترین فعالیت ایجاد ظرفیت سازمان جهانی تجارت در نظر گرفته می شود.ششمین کنفرانس جهانی AEO اولین کنفرانس در چین بود.، با موضوع "استفاده از قدرت برنامه های AEO برای تجارت جهانی فراگیر و پایدار".با تجربه گسترده ای در خدمت به گمرک در بیش از 40 کشور و آخرین محصولات و سیستم های هوش مصنوعی آن که به افزایش قابلیت های فناوری نظارتی گمرک در سراسر جهان کمک کرده است، به افتخار شرکت در این رویداد بزرگ به دعوت WCO.

Jointech Team in the Global AEO Conference

 

در طول کنفرانس، the General Administration of Customs of China signed Authorized Economic Operator (AEO) Mutual Recognition Arrangements with the National Revenue Office of the Republic of Burundi and the Tax and Customs Administration of Iceland.

the General Administration of Customs of China and the National Revenue Office of the Republic of Burundi

 

شرکت های چینی از جمله هواوی، تنسنت، نوکتک و جوینتک تعهد خود را به صداقت، انطباقو بهره وری در تجارت بین المللی از طریق سخنرانی های کلیدی و بحث های پانلیاین تلاش های جمعی به طور قابل توجهی به توسعه و شناخت برند AEO چینی در صحنه جهانی کمک کرده است.

Speech by Paul, Sales Manager at Jointech: Technical Practices for Customs Standardization, Digitization, and Automation under the AEO System

در این کنفرانس، جوینتک با عنوان "استاندارد سازی، دیجیتالی سازی و اتوماسیون گمرکی تحت سیستم AEO،" نشان دادن پیشرفت های تکنولوژیکی پیشرفته و نمونه های عملی نوآورانهعلاوه بر این ، جوینتک در طول این رویداد به طور فعال در بحث ها و فعالیت های مبادله مختلف شرکت کرد.

Technical Practices for Customs Standardization, Digitization, and Automation under the AEO System

در کنفرانس AEO، Jointech یک غرفه مستقل ایجاد کرد که در آن راه حل ها و مطالعات موردی مربوط به مدیریت دارایی های حمل و نقل گمرک را به مقامات گمرک از سراسر جهان نشان داد.به طور خاص، فناوری هایی مانند تشخیص صحنه هوش مصنوعی، تجزیه و تحلیل داده های بزرگ و نظارت بر حمل و نقل مرزی برجسته شد. این تلاش ها از سوی مقامات حاضر مورد ستایش و شناخت قرار گرفت.همچنین توجه و پوشش زیادی از سوی تلویزیون شنژن و رسانه های محلی را به خود جلب کرد..

  

 

در همین حال، غرفه ی جوینتک از سوی مقامات گمرکی کشورهای مختلف که در این کنفرانس حضور داشتند، توجه زیادی را به خود جلب کرد.مدير گمرک از بوروندي چندین بار از محل نمایشگاه جوينتک بازدید کرد، از استفاده از قفل های هوشمند الکترونیک گمرک ما قدردانی می کنیماز همکاری های دوستانه طولانی مدت با جوینتک در پروژه های نظارت گمرک تشکر کردند و در غرفه عکس های خاطره ای گرفتند.مقامات گمرکی اتحاد خاورمیانه، اندونزی و سازمان جهانی تجارت در بسیاری از مبادلات و بحث های چهره به چهره شرکت کرده اند.گمرکی ماکائو، گمرک های اندونزی، گمرک های نیجریه، اداره درآمد زامبیا، گمرک های سریلانکا و دیگران برای تبادل نظر و بحث به محل نمایشگاه جوینتک رفتند.

Jointech and customs officials of various countries

ما از سازمان جهانی گمرک، اداره کل گمرک چین و دولت شهرداری مردم شنژن برای میزبانی این رویداد بزرگ، تشکر می کنیم.جوینتک همچنان بر روی شیوه های فنی استاندارد سازی گمرکی تمرکز خواهد کرد، دیجیتالی شدن و اتوماسیون تحت سیستم AEO.

 

Jointech will continue to focus on the technical practices for customs standardization, digitization, and automation under the AEO system

 

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

jointech001@vip.sina.com
+8618145820075
barty79
paul_joint
+86-755-83237778