تماس با ما

تماس با شخص : Paul

شماره تلفن : +86-755-83237778

WhatsApp : +8613714674870

Free call

امنیت بار را افزایش دهید و از سرقت جلوگیری کنید

November 23, 2022

آخرین اخبار شرکت امنیت بار را افزایش دهید و از سرقت جلوگیری کنید

امنیت بار را افزایش دهید و از سرقت جلوگیری کنید



امنیت محموله در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری برای تقویت زنجیره تامین شما مورد نیاز است زیرا سرقت محموله همچنان به یک مسئله رو به رشد در سراسر جهان تبدیل شده است.

معمولاً وقتی با اپراتورهای ردیابی ناوگان صحبت می‌کنیم، متوجه می‌شویم که آنها هنوز عمدتاً از آن ردیاب‌های ساده GPS استفاده می‌کنند که خدمات مکان یابی را ارائه می‌دهند، با رقابت شدید سرویس ردیابی GPS، دریافت هزینه‌های خدمات عملیاتی در حال حاضر از همیشه دشوار است. ، آنها همچنین بسیار نگران هستند که چگونه می توانند به فرآیند کسب و کار مشتری متصل شوند، آنها نگران هستند که حتی هزینه های کمتر وفاداری مشتری را خریداری نکند، که ممکن است ماه آینده به پلت فرم رقیب تغییر کند، بنابراین آنها همیشه به دنبال یک محصول هستند. راه حل دارایی تلفن همراه که می تواند به شدت به فرآیند تجاری واقعی مشتریان متصل شود تا از وفاداری مشتری تا حد زیادی اطمینان حاصل شود، آیا مقابله با هر یک از این زمینه ها برای شما دردناک است؟

 

Jointech متخصص در راه حل های مدیریت دارایی های سیار، به شرکت های حمل و نقل لجستیک و حمل و نقل حرفه ای کمک کردیم که نگران امنیت محموله های با ارزش خود، به ویژه محموله با حمل و نقل چندوجهی هستند و نگران این هستند که آیا کالا به مقصد تحویل داده می شود یا خیر. در زمان، علاوه بر این، یک بار وجود دارد یک تصادف رخ داده استدر حمل و نقل، به دلیل عدم نظارت در زمان واقعی در کل، نمی توان آن را به طور موثر ردیابی کردروند.

 

آخرین اخبار شرکت امنیت بار را افزایش دهید و از سرقت جلوگیری کنید  0

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

jointech001@vip.sina.com
+8613714674870
barty79
paul_joint
+86-755-83237778